Zpět na přehled článků
Uta otevírá novou pobočku na Slovensku

Uta otevírá novou pobočku na Slovensku

Publikováno 01.11.2018

Union tank Eckstein Gmbh & co. Kg pokračuje ve svém mezinárodním kurzu otevřením nové pobočky na Slovensku. Díky novému zastoupení v Bratislavě, přední poskytovatel mobility, posiluje své místní zastoupení ve střední a východní Evropě. Samostatný slovenský tým je zodpovědný za distribuci karet UTA a péče o zákazníky.

Slovensko je nejoblíbenější logistické centrum v regionu střední a východní Evropy. Kromě velkých automobilových automobilů provozují své distribuční centra s významnými online prodejci, z nichž dodávají své zákazníky po celé Evropě. V důsledku toho se zvyšuje poptávka po logistice a dopravních službách. Každý rok se přepravuje kolem 200 milionů tun zboží, tři čtvrtiny po silnici. Koneckonců, podle nejnovější zprávy eurostatu patří Slovensko do šestého místa v mezinárodní dopravě před Maďarskem, Českou republikou a Bulharskem.

" Otevření nové pobočky na Slovensku je v souladu s dlouhodobou strategií růstu, která má za cíl neustále posílit naši přítomnost ve střední a východní Evropě," říká generální ředitel UTA Volker Huber. " To je jediný způsob, jak můžeme efektivně rozvíjet naše produkty v souladu s dynamicky se rozvíjejícím trhem logistických průmyslu."